Bilgi Paypal Hesabı Nasıl Açılır?

Paypal hesabı açmak için yurt dışında olmanıza GEREK YOK ve nasıl yapılacağına başlayalım.

67sbxxe.png

Paypal hesabı açmak için yapmanız gerekenler;

- İngiltere Sim Kartı (Benim Aldığım Yer: )

- bir proxy veya vpn (aldığım yer: proxy-n-vpn.com ) (buradan bence proxy satın alın 20tl ye filan geliyor bu ücreti her ay ödemeniz lazım sakın bedava vpn kullanmayın! ip adresiniz hep değiştiği için paypal dan banlanırsınız. diyeyim vpn veya proxy yerine ingiltere londra adresinde bir tane vps alabilirsiniz sadece ben bunu önerdim. )

- İngiltere Adresi ÜCRETSİZ (Önerdiğim Yer: ) (adresi londra adresi alın alacağınız plan: PO BOX ADDRESSES olmalı aşağıdan adresi londra olarak şeçiniz! london)

Paypala para aktarıp almanız için transferwise hesabına ihtiyacınız var kayıt olur olmaz direk hesap size verilmiyor hesabınızı açtıktan sonra sterlin hesabı açın ve içine 20 sterlin yükleyin hesabınızın onaylanması için yüklemeniz lazım daha sonra bu parayı istediğiniz yere gönderip çekebilirsiniz.

şimdi herşey hazır transferwise hesabı ingiltere sim kart ingiltere adresi ve proxy veya vpn vps şimdi ise paypala kayıt olacağınız sim kartı telefonunuza takınız ve firefox indirin bilgisayarınıza seçeneklerden vekil kısmına girin ve size verilen proxy bilgilerini oraya girin kaydetin ondan sonra kullanıcı adı ve şifre isteyecek oda veriliyor onuda girin ve ondan sonra paypala girin sing up diyin
1621000066887.png
ve daha sonrasında
1621000104581.png
buradan personal i seçin ingilterede şirketiniz varsa business ide seçebilirsiniz ingilterede şirketiniz yoksa sakın business i seçmeyin ilerde size sorun çıkartır çünkü daha fazla bilgi istiyor ve numaranızı girin onay kodu gelecek onaylıyın ilerleyin ad soyad e-posta filan isteyecek kendi adınızı soyadınızı ve e-postanızı girin ileri diyin şimdi ise sizden adresinizi istiyor ukpostbox un verdiği adresi buraya girin ve ÇOK ÖNEMLİ nationaly gibi birşey var onu türkiye seçmeyi unutmayın ileriki zamanlarda tc kimlik kartınızı filan isteyecek oraya atmanız lazım tabii sürücü belgeniz filan varsa onu girseniz daha iyi olur veya pasaport size önerim budur. ileri dediğinizde önünüze birşey çıkacak paypal.com diye tekrar girin ve düzelecektir. ve bunları yaptıktan sonra doğrulama gelir e-postanıza bunada proxy ile girmeyi unutmayın çünkü paypala aktaracak ve e-postanızı onayladıktan sonra banka hesabı ekle kısmına tıklayın ve herhangi bir bankaya tıklayın aşağıdaki mavi yazıya tıklayın burayı şimdilik anlatamayacağım daha transferwise ye yükleme yapmadım ben 2. partta gelecektir.
1621000516245.png
ve hesabınız açıldı size şunu söyleyeceğim şirket hesabı açarsanız proxy ye filan gerek yok diye biliyorum birde yakında videosu gelecektir.

Personalize

Üst Alt